UNITEC POLSKA Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 4
64 – 100 Leszno
Tel.:+48 65 521 20 03
Fax: +48 65 520 20 03

Prezes
Matthias Kania
Tel.: +48 65 619 86 05
e-mail: info@unitec.pl

Dyrektor personalno-techniczny
Wojciech Włodarczyk
Tel.: +48 794 700 096
e-mail: w.wlodarczyk@unitec.pl

Manager ds. kontroli jakości, marketingu i sprzedaży / Prokurent
Daria Budkowska
Mobil: +48 530 627 331
Tel.: +48 65 619 86 00
e-mail: d.budkowska@unitec.pl

Główna księgowa
Zuzanna Lester
Mobil: +48 791 229 593
Tel.: +48 65 619 86 04
e-mail: z.lester@unitec.pl

Referent księgowości
Alina Boś
Tel.: +48 65 619 86 05
e-mail: a.bos@unitec.pl

Kierownik produkcji / Prokurent
Mateusz Prałat
Mobil: +48 695 060 444
Tel.: +48 65 619 86 00
e-mail: m.pralat@unitec.pl

Logistyka i planowanie produkcji PCV
Maksymilian Mrówczyński
Mobil: +48 791 229 993
Tel.: +48 65 619 86 06
e-mail: m.mrowczynski@unitec.pl

ALU

Kierownik działu ALU
Przemysław Jankowski
Mobil: +48 793 229 733
Tel.: +48 65 521 20 04
e-mail: p.jankowski@unitec.pl

Obsługa klienta
Karol Rupa
Tel.: +48 65 619 86 01
e-mail: k.rupa@unitec.pl

Obsługa klienta
Janusz Małaszczuk
Tel.: +48 65 619 86 01
e-mail: j.malaszczuk@unitec.pl

Obsługa klienta
Monika Przyjemska
Tel.: +48 65 619 86 03
e-mail: m.przyjemska@unitec.pl

Obsługa klienta
Mateusz Tomaszewski
Tel.: +48 65 521 20 04
e-mail: m.tomaszewski@unitec.pl

Obsługa klienta
Krzysztof Prałat
Tel.: +48 65 619 86 03
e-mail: k.pralat@unitec.pl

PVC

Obsługa klienta
Jacek Kościołowski
Mobil: +48 791 229 159
Tel.: +48 65 521 20 03
e-mail: j.kosciolowski@unitec.pl

Obsługa klienta
Piotr Poniży
Tel.: +48 65 619 86 02
e-mail: p.ponizy@unitec.pl

Obsługa klienta
Paulina Marciniak
Tel.: +48 65 619 86 02
e-mail: p.marciniak@unitec.pl

Obsługa klienta
Alicja Janowska
Tel.: +48 65 619 86 09
e-mail: a.janowska@unitec.pl

Obsługa klienta
Tomasz Roszak
Tel.: +48 65 521 20 88
e-mail: t.roszak@unitec.pl

Nasze realizacje

  • Slide 1 - Realizacje - PL
  • Slide 2 - Realizacje - PL
  • Slide 3 - Realizacje - PL
  • Slide 4 - Realizacje - PL
  • Slide 5 - Realizacje - PL
  • Slide 6 - Realizacje - PL

Nasi partnerzy

  • Slide 1 - Partnerzy - PL
  • Slide 2 - Partnerzy - PL
  • Slide 3 - Partnerzy - PL
  • Slide 4 - Partnerzy - PL
  • Slide 5 - Partnerzy - PL
  • Slide 6 - Partnerzy - PL
  • Slide 7 - Partnerzy - PL

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Akceptuję