W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.

Okna aluminiowe, okna PVC Schuco Polska – kontakt z producentem

Nasza firma od lat produkuje okna aluminiowe i PVC oparte na profilach marki Schuco Fenster&Turen. W asortymencie mamy modele Schuco Living, systemy okienne Corona oraz systemy drzwi przesuwnych na tarasy i balkony. Produkujemy również drzwi i okna, które bazują na profilach polskiej marki Aluprof. Różnorodność konstrukcji pozwala na dopasowanie najlepszego rozwiązania do konkretnego obiektu. Jeśli interesują Państwa modele Schuco Brandschutz (o wysokiej klasie odporności ogniowej), systemy drzwi przesuwnych lub okna aluminiowe Schuco, zapraszamy do kontaktu z firmą Unitec. Odpowiemy na każde Państwa pytanie i pomożemy dokonać wyboru.



 

UNITEC POLSKA Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 4
64 – 100 Leszno
Tel.:+48 65 521 20 03
Fax: +48 65 520 20 03


Prezes

Matthias Kania
Tel.: +48 65 619 86 05
e-mail: info@unitec.pl

Dyrektor personalno-techniczny
Wojciech Włodarczyk
Tel.: +48 794 700 096
e-mail: w.wlodarczyk@unitec.pl

Manager ds. kontroli jakości, marketingu i sprzedaży
Daria Budkowska
Mobil: +48 530 627 331
Tel.: +48 65 619 86 00
e-mail: d.budkowska@unitec.pl

Główna księgowa
Zuzanna Lester
Mobil: +48 791 229 593
Tel.: +48 65 619 86 04
e-mail: z.lester@unitec.pl

Referent księgowości
Alina Dziurzyńska
Tel.: +48 65 619 86 05
e-mail: a.bos@unitec.pl

Kierownik produkcji / Prokurent
Mateusz Prałat
Mobil: +48 695 060 444
Tel.: +48 65 619 86 00
e-mail: m.pralat@unitec.pl

Logistyka
Martyna Płaczek
Mobil: +48 794 600 042
Tel.: +48 65 619 86 09
e-mail: m.placzek@unitec.pl

Sekretariat
Monika Weber
Tel.: +48 65 619 86 05
e-mail: m.weber@unitec.pl

 

ALU

 

 

 

Kierownik działu ALU
Przemysław Jankowski
Mobil: +48 793 229 733
Tel.: +48 65 521 20 04
e-mail: p.jankowski@unitec.pl

Obsługa klienta
Karol Rupa
Tel.: +48 65 619 86 01
e-mail: k.rupa@unitec.pl

Obsługa klienta
Janusz Małaszczuk
Tel.: +48 65 619 86 01
e-mail: j.malaszczuk@unitec.pl

Obsługa klienta
Monika Przyjemska
Tel.: +48 65 619 86 03
e-mail: m.przyjemska@unitec.pl

Obsługa klienta
Mateusz Tomaszewski
Tel.: +48 65 521 20 04
e-mail: m.tomaszewski@unitec.pl

Obsługa klienta
Przemysław Duda
Tel.: +48 65 521 20 04
e-mail: p.duda@unitec.pl 

Sprzedaż EXPORT
Małgorzata Winiarska
e-mail: m.winiarska@unitec.pl

Obowiązek informacyjny

PVC

 

 

 

Kierownik Działu PCV
Jacek Kościołowski
Mobil: +48 791 229 159
Tel.: +48 65 521 20 03
e-mail: j.kosciolowski@unitec.pl

Obsługa klienta
Marek Kowalski
Tel.: +48 65 619 86 02
e-mail: m.kowalski@unitec.pl

Obsługa klienta
Małgorzata Kłosińska-Szyszka
Tel.: +48 65 521 20 88 
e-mail: m.klosinska-szyszka@unitec.pl

Obsługa klienta
Paulina Marciniak
Tel.: +48 65 619 86 02
e-mail: p.marciniak@unitec.pl

Obsługa klienta
Paulina Chrastek-Kunc
Tel.: +48 65 619 86 06
e-mail: p.chrastek-kuc@unitec.pl


Nasze realizacje

  • Slide 1 - Realizacje - PL
  • Slide 2 - Realizacje - PL
  • Slide 3 - Realizacje - PL
  • Slide 4 - Realizacje - PL
  • Slide 5 - Realizacje - PL
  • Slide 6 - Realizacje - PL

Nasi partnerzy

  • Slide 1 - Partnerzy - PL
  • Slide 8 - Partnerzy - PL
  • Slide 2 - Partnerzy - PL
  • Slide 3 - Partnerzy - PL
  • Slide 4 - Partnerzy - PL
  • Slide 5 - Partnerzy - PL
  • Slide 6 - Partnerzy - PL
  • Slide 7 - Partnerzy - PL